img
img
img

Ataşehir Evden eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri
Ataşehir Evden eve Nakliyat

Ege Ataşehir evden eve nakliyat firması olark bizler Anamerkez olarak Ataşehir'deyiz .Ataşehir halkına yıllardır Evden eve Nakliyat konusunda hizmet vermekteyiz Ataşehir evden eve Nakliyat konusunda yıllardır tercih edilmemizdeki neden ; Müşteri memnuniyetini temel bir şirket felsefesi yaparak ,yolumuza durmadan devam etmektir esasımız .Ataşehir Nakliyat şirkerleri arasında öncü firma , Evden eve Nakliyat gelişen teknoloji ile Asansörlü ev taşıma sistemine geçiş yapmıştır .Asansörlü ev taşıma hizmetinden faydalanın ve taşımanın ne kadar basit olduğunu görün Ataşehir Profesyonel Evden eve Nakliyat  Ataşehir'in kurulumu 1993 yılının başında Emlak Bankası'nın iştirakiyle başlanan "uydu kent" projesi Ataşehir'in temellerini attı. 2005 yılında ise Ağaoğlu, TOKİ, Varyap gibi büyük inşaat şirketlerinin yatırım noktası haline geldi ve 2008 yılında Kadıköy'den koparak belediye statüsü kazandı. Palladium, Optimum, İçerenköy Carrefour ve şu anda yapılmakta olan Brandium Ataşehir gibi birçok alışveriş merkezine sahiptir. Bir başka önemi ise birçok finans merkezinin ve iş plazalarının Ataşehir'de olmasıdır. 2012'nin ocak ayında Fenerbahçe Ülker Uluslararası Spor Kompleksi Batı Ataşehir'de açılmıştır. Aynı zamanda 2012'de inşaatına başlanan Metropol İstanbul projesiyle Ataşehir kısa bir süre sonra Avrupa'nın (Rusya toprakları hariç) en yüksek binasına ev sahipliği yapacaktır ve İstanbul'un tam anlamıyla finans merkezi haline gelecektir. Kısa bir sürede gelişen Ataşehir 2010-2011 arası %19'luk semt değeri artışıyla Bebek, Yeniköy, Emirgan vb. semtleri çok geride bırakmıştır.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı ve Parsiyel Taşıma

Ataşehir Ofis Taşımacılığı Hizmetimiz

Ataşehir Ofis Taşıma işlemleri Personellerimizin taşınacak ofisin keşfinden sonra verilecek hizmetler olan kolileme ,paketleme ,araç seçimi transfer işlemi hakkında detaylı bilgi sonucu Ofis Taşıma konusunda size ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarız . Ofis Taşımacılık konusunda firmamız tercih edilmesinin sebebi rakiplerine nazaran işinin eri Ofis Taşıma ve Ofis mobilyya sökümü konusunda profesyonel elemanlarla çalıştığından dolayı tercih nedenidir. Nasıl ki bir çok sektörde lider olan firmalar vardır ,misal inşaat yada elektronikte biz Ege Nakliyat olarak Ofis Taşımacılık bizim en iyi yaptığımız iştir. ,Aynı zamanda Ofis taşıma işlerinin tamamaını Kaskolu ve Sigortalı bir şekilde nakleder .Ofis -Büro Taşımacılığı konusunda Avrupa Standartlarına uygun bi,r taşıma hizmeti sunarız .İSO 18000 ve Çevre duyarlılığının bilincinde olan firmamız, doğaya saygıyı bir yönetim şekli olarak kabul etmiş ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.Ataşehir Ofis Taşıma işlemleri için 7/24 hizmet hattımızdan ulaşabilirsiniz .Size en yakın Ofis taşıma firması ..

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Hizmetimiz

Ataşehir Parça taşımacılık ve parsiyel taşıma işleriniz özel parsiyel taşıma araçları olan Panelvan yada kamyonetlerle V.İ.P olarak taşınır.Aynı zamanda Ataşehir çeyiz taşımacılığı yaparak uygun ekonomik fiyatlarla "Çorbada bizimde tuzumuz olsun " misali indirimlerimiz mevcuttur Ayrıca; Şehirler arası parça taşıma ,İstanbul dışına İzmir ,Ankara gibi illerimize parça eşya taşıma hizmetimiz mevcuttur Ataşehir Parça eşya taşıma ve Kolili malzeme taşımacılığı işlemleri hızlı bir şekilde yapılır ..

7/24 Ataşehir

Artık tek Tıkla Yanınızdayız

Mobil Uygulamamız sayesinde ,size en yakın Expertimiz keşfe gelir.

img

Gelişen Teknoloji ile artık Mobil uygulamaları sayesinde bir çok işlem tek bir Tıkla halledilebiliyor Ataşehir Evden eve Nakliyat olarak Mobil uygulamaya geçiş sağladık.

Tıkla Taşın

Ataşehir Evden eve Nakliyat ve Depolama

Ataşehir ev Nakliyesi ve Ataşehir ofis nakliyesi konusunda tecrübeli personellerle Lüx ve Sigortalı Taşımacılık ..

Ataşehir Kurumsal Hizmetlerimiz

Ataşehir Kurumsal ofis Taşıma ve Ev taşıma hizmetlerimizden

Ataşehir Eşya Depolama ve Muhafaza Hizmetleri

Ataşehir Eşya depolama Firmalrından olan bizler Eşya depolama konusunda Avrupa standartlarında Depolama işlemleri yapmaktayız. Eşya Depolarımız tamamen steril olup Hijyen ve sanitasyon kurallarını benimsemiş durumdayız .Eşya depolama Ataşehir Depolama firması olmak üzere Ataşehir ve Çevre ilçelerde Eşya depolama işlemini en iyi yapan firmayız.Ataşehir Depolama firmaları olarak sizlere birçok referans verebiliriz. Anadolu yakasında Eşya depolama işlemlerinde Depolarımızın tamamı Ataşehir'de bulunmaktadır . Eşya Depolama bizim işimiz Ataşehir Depolama Firmaları

Ataşehir Mini Depo

99/aylık

 • Ücretsiz Paketleme
 • 8 m3 depolama alanı
 • 7/24 Güvenlik
Mini Depo

Ataşehir Büyük Depo

249/aylık

 • Ücretsiz Paketleme
 • 15 m3 depolama alanı
 • 7/24 Güvenlik
 • Deponu kendin seç
 • Ücretsiz Expertiz
MİDİ DEPO

Ataşehir Mega Depo

399/aylık

 • Ücretsiz Paketlerm
 • 40 m3 depolama alanı
 • Özel Giysi dolabı
 • Extra paketleme malzemesi
 • 6 ay ve üzer depo aidatlarında %10 indirim
MEGA DEPO