bakirkoy

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Hakkında Bilgi:

Başakşehir, İstanbul'un bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır.Başakşehir, kuzeyde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi, doğuda Esenler, güneyde BağcılarKüçükçekmece veAvcılar ile batıda Esenyurt ilçeleriyle çevrilidir.

Başakşehir 1. ve 2. etapları, Altınşehir merkezi, GüvercintepeŞahintepe mahalleleri ve Kayabaşı köyü KüçükçekmeceBelediyesi'ne, 4. etap ve 5. etap'ı Esenler Belediyesi'ne, Bahçeşehir ise Büyükçekmece ilçesine bağlı bir belde belediyesi durumundaydı. Fakat son yapılan düzenlemelerle bu semtler birleştirilerek Başakşehir ilçesi kuruldu

 

 

    Başakşehir evden eve Nakliyat konusunda yıllardır tercih edilmemizdeki neden ; Müşteri memnuniyetini temel bir şirket felsefesi yaparak ,yolumuza durmadan devam etmektir esasımız .  Başakşehir Nakliyat şirkerleri arasında öncü firma ,  Başakşehir Eşya Depolama ve muhafazadaki hassasiyetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize layık olmaya çalışıyoruz .

         "Bir müşteri ,bin müşteridir "Presibi bizim temel Felsefemizdir...

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

                       www.akaydinnakliyat.com                         www.egenakliye.com                    www.akaydinevdenevenakliyat.com

 

      Hizmet Verdiğimiz Bazı Yerler:

 
2012 ©.Tüm hakları saklidir, Ege Nakliyat..                                                                                                                                                                     By İlhan A.