kamyn

 

NAKLİYAT VE NAKLİYE

Ege  Nakliyat,nakliye sektöründe   Türkiye'nin yedi bölgesine hakim olan araç  filosuyla Nakliyat ve Nakliye hizmetleriyle 7/24 hizmetinizdeyuiz.

Türkiye'nin  neresinde olursa olsun  ulaştığı  her müşterisine  en iyi  taşıma hizmetini  sunan köklü bir firmadır.
Müşteri ilişkileri  yönetimi  felsefemiz gereği ; müşterimizin bize ulaştığı  andan taşınma  işinin gerçekleşmesine kadarki süreçte müşterimizin arzularını keşfetmeyi  ve gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Gittikçe artan yetkisiz  ve alanında  uzman olmayan ,taşınmayı  sadece bir eşya nakli  olarak  betimleyen firmaların  sektörde yarattığı  deformasyon ,güven  ve  kalite anlayışını  yok etmiştir. Çabamız  bu olumsuzlukları  ortadan kaldırmak  ve  daha  güvenilir  daha kaliteli  hizmet  anlayışını  yaygınlaştırmak.

Firmamız bir  aile  şirketi  olarak kurulduğu  günden bu yana  yerellikten  çıkarak ülke çapında ismini duyurmuş, hem  sektörde  hem  medyada  önemli bir konuma  gelmiştir.

Bizi tercih eden nüşterilerimiz  arasında  sanatçılar,siyasetçiler ,eğitimciler,akademisyenler,üst düzey kamu personelleri,yöneticiler,sanayiiciler yer almaktadır.Mevcut  ve  potansiyel  müşterilerimizin toplumda kanaat  önderlerinden  olması ,tercih edilen  kaliteli ve güvenilir bir kurum olduğumuzun bir başka ifadesidir.

 

 

  

 

 

 

 

          

 

 

          Anadolu yakasi Evden Eve Nakliyat           Avrupa yakasi Evden Eve Nakliyat          Ev Eşyasi Depolama           Ev Eşyasi Nakliyesi

      Hizmet Verdiğimiz Bazı Yerler:

 
2012 ©.Tüm hakları saklidir, Ege Nakliyat..                                                                                                                                                                     By İlhan A.

Anasayfa     Evden Eve    Nakliyat    Depolama    Paketleme    Araçlarımız    İletişim       Ofis Taşımacılığı

  www.akaydinnakliyat.com                              wwww.akaydinevdenevenakliyat.com                        www.egenakliye.com