ambalajlama-5

 

 

 

 

 

 

           Paketleme ve Ambalajlama

     Taşınmak ,yeni bir düzen kurmak nerdeyse herkes için hem çok yorucu hem de çok zahmetli ve özen gerektiren bir iştir. Çünkü eşyaların hepsi sınıflara ayrılmalı, düzgünce paketlenmeli ve bu işlemler sonrasında taşınmalıdır. Bu paketleme olayı;her ne kadar hem güvenlik açısından hem de taşınma işlemi sırasında kolaylık sağlamış olsada, işlem sırasında oldukça yorucu bir hal almaktadır.


Ancak özel nakliyat firmaları bu konuda da taşınacak kişilere yardımcı olmaktan çekinmemektedirler. Bir telefon sonrasında evinizi ziyarete gelen nakliyat firması eksperleri, öncelikleri yaptıkları ön etüd sonrasında, sizlerin istekleri dahilinde paketleme işlemlerine başlarlar. Bu işlem sırasında kesinlikle eşyaların sınıflandırılması ve kendi türünden eşyalar beraberinde paketlenmesi gerekmektedir. Örneğin; kırılacak gibi hassas eşyalar ile ütü gibi sert nesnelerin aynı paket içerisine birlikte konulması kesinlikle yanlıştır. Paketlenen eşyaların üstüne tek tek hangi odaya ait olduğu ve içerisinde neler bulunduğu yazılarak paketleme işlemi tamamlanır ve nakliye işlemine geçilir. 

Ambalajlama işlemi taşıma konusunda da bir çok fayda sağlamaktadır. Eve ait eşyalar tek tek götürülmeye çalışıldığında hem vakit kaybettirir hem de fazlasıyla yorucu olmaktadır. Ancak paketlenen eşyalar kolay taşınabildiği gibi vakit kaybını da önlemiş olur. Ayrıca paketleme işlemleri nakliyat firması elemanları tarafından yapılırsa, paketleriniz sigorta kapsamına girer ve herhangi bir zedelenme ya da kırılma gibi durumda zararınız firma tarafından karşılanmaktadır.

 

 Anadolu yakasi Evden Eve Nakliyat           Avrupa yakasi Evden Eve Nakliyat          Ev Eşyasi Depolama           Ev Eşyasi Nakliyesi

      Hizmet Verdiğimiz Bazı Yerler:

 
2012 ©.Tüm hakları saklidir, Ege Nakliyat..                                                                                                                                                                     By İlhan A.

Anasayfa     Evden Eve    Nakliyat    Depolama    Paketleme    Araçlarımız    İletişim       Ofis Taşımacılığı

  www.akaydinnakliyat.com                              wwww.akaydinevdenevenakliyat.com                        www.egenakliye.com